تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان نوساز فول شهرک مطهری

آپارتمان نوساز فول شهرک مطهری

5 ساعت پیش در کرمان

متراژ
93
ساخت
1404
قیمت کل
‏4,350,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏46,774,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
✨به نام خدا✨
_______________________________________________________

آپارتمان شهرک مطهری
⚜️93متری✅
طبقه اول✅
⚜️دارای آسانسور✅
⚜️کابینتMDF✅
⚜️سال ساخت1404✅
⚜️سیستم گرمایش پکیج✅
⚜️لوستر✅
⚜️کلید نخوره✅
___________________________________________________________
❌❌در صورت کم بود وجه تا مبلغ 500میلیون رهن داده می شود❌❌
___________________________________________________________

.
.
.
.
.
.
.
___________________________________________________________
برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید یا به املاک توسعه سازان در شهرک مطهری مراجعه نمیایید
.
❌❌موارد مشابه موجود است❌❌