تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان نوساز / پارکینگ/آسانسور/سند تک برگ

آپارتمان نوساز / پارکینگ/آسانسور/سند تک برگ

18 ساعت پیش در شهرک صدف

متراژ
137
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏15,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏113,138,000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
5
✅️ آپارتمان 137 متر
✅️ سه خواب
✅️ طبقه پنجم
✅️ پارکینگ
✅️ آسانسور
✅️ انباری

چرا این خانه متفاوت است؟
✅ نمای خیره کننده: پنجره های شما رو به نمایی زیبا باز م
✅ نور و ارتفاع: در طبقه پنجم، از شلوغی و صدای خیابان فاصله گرفته اید و در حصار نور و آرامش هستید.
✅ فضای جادویی: 137 متر طراحی هوشمندانه که هر گوشه آن حس راحتی و وسعت می دهد.
✅ راحتی بی مرز: دسترسی آسان با آسانسور مدرن و پارکینگ اختصاصی (بدون دغدغه پیدا کردن جا!).

این خانه فقط یک ملک نیست، یک پاداش برای شماست