تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان نوساز کلید نخورده

آپارتمان نوساز کلید نخورده

4 ساعت پیش در مینابی

متراژ
87
ساخت
1405
انباری
ندارد
قیمت کل
‏10,440,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏120,000,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
واحد های 72 متری و 87 متری نوساز و کلید نخوره
با بهترین متریال (وافل)
شخصی سازی شده
بهترین لوکیشن با گذر 12 متری و بهترین دسترسی به مراکز درمانی و بانک و فروشگاه و نانوایی و مسجد و...
بازدید = خرید
قمیت پارکینگ جدا محاسبه میشود
این آگهی شخصی میباشد.