تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان نوساز1واحدی2طرف نور280متر لاله جابر(لوکس)

آپارتمان نوساز1واحدی2طرف نور280متر لاله جابر(لوکس)

2 روز پیش در طامه

متراژ
280
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏50,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏180,357,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
دپارتمان املاک ملک آسا
-----------------------------------
بهترین فرعی جابر انصاری ( لاله )
متراژ : 280 متر
سن بنا : صفر
موقعیت : 2 طرف نور ( شمالی ـ جنوبی )
تعداد اتاق خواب : 3
طبقه موجود : چهارم
تعداد طبقات : 4
تعداد واحد در طبقه : 1
وضعیت سند : 6 دانگ آستانه (10٪ کم سند)
امکانات : 2 پارکینگ ـ آسانسور ـ انباری ـ 2 بالکن ـ روف گاردن ـ مشاعات تمام سنگ ـ کلوزت روم ـ سرویس مستر
مزایا : نورگیری عالی ـ دسترسی آسان به خیابان اصلی ـ متریال مرغوب ـ موقعیت فرهنگی بالا ـ دسترسی آسان به مراکز خرید و فضای سبز و حمل نقل عمومی (مترو) ـ نقشه ساخت ایده آل
لطفا جهت بازدید از این ملک یا موارد مشابه تماس حاصل نمایید
قابل ذکر است جهت بهبود رضایت مشتریان ارجمند در راستای بالا بردن سطح کیفی پنل دیوار ملک آسا تمامی آگهی ها به روز و تمامی تصاویر مربوط به ملک مورد نظر می باشد
کد ملک : 000
-----------------------------------
دپارتمان املاک ملک آسا
خط ویژه : 3353