آپارتمان نوساز3طرف نور153متر باهنر(لوکس و ویوآزاد)
2 هفته پیش در تیران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
153
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
19,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
124,183,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
دپارتمان املاک ملک آسا
-----------------------------------
متراژ : 153 متر
سن بنا : صفر
موقعیت : 3 طرف نور ( شمالی ـ جنوبی ـ شرقی )
تعداد اتاق خواب : 3
طبقه موجود : سوم
تعداد طبقات : 4
تعداد واحد در طبقه : 2
وضعیت سند : 6 دانگ آستانه
امکانات : پارکینگ ـ آسانسور ـ انباری ـ بالکن ـ سرویس مستر
مزایا : نورگیری عالی ـ دسترسی آسان به خیابان اصلی ـ متریال مرغوب ـ موقعیت فرهنگی بالا ـ دسترسی آسان به مراکز خرید و فضای سبز و حمل نقل عمومی ـ نقشه ساخت ایده آل
لطفا جهت بازدید از این ملک یا موارد مشابه تماس حاصل نمایید
قابل ذکر است جهت بهبود رضایت مشتریان ارجمند در راستای بالا بردن سطح کیفی پنل دیوار ملک آسا تمامی آگهی ها به روز و تمامی تصاویر مربوط به ملک مورد نظر می باشد
کد ملک :
-----------------------------------
دپارتمان املاک ملک آسا
خط ویژه : 3353
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.