آپارتمان نوسازجنوبی162مترفلاطوری(شرایطی تا 10 قسط)
2 روز پیش در شیخ اشراق
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
162
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
16,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
100,000,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
دپارتمان املاک ملک آسا
-----------------------------------
(واحد تکمیل و آماده بهره برداری می باشد)
شرایط فروش : 70٪ پیش پرداخت ، 10٪ کم سند ، 20٪ اقساط 10 ماهه : واحد تکمیل تحویل داده خواهد شد.
متراژ : 162 متر
سن بنا : صفر
موقعیت : جنوبی
تعداد اتاق خواب : 3
طبقه موجود : چهارم
تعداد طبقات : 6
واحد در طبقه : 4
وضعیت سند : 6 دانگ آستانه (10٪ کم سند)
امکانات : آسانسور ـ انباری ـ بهار خواب ـ پارکینگ مسقف ـ پمپ آب فشار قوی _ مشاعات کامل سنگ ـ ویو آزاد
مزایا : بر خیابان اصلی ـ نقشه ساخت ایده آل ـ نورگیری عالی ـ محیطی آرام ـ دسترسی آسان به مراکز خرید و وسایل حمل و نقل عمومی
لطفا جهت بازدید از این ملک یا موارد مشابه تماس حاصل نمایید
قابل ذکر است جهت بهبود رضایت مشتریان ارجمند در راستای بالا بردن سطح کیفی پنل دیوار ملک آسا تمامی آگهی ها به روز و تمامی تصاویر مربوط به ملک مورد نظر می باشد
کد ملک : 31244
-----------------------------------
دپارتمان املاک ملک آسا
خط ویژه : 3353
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.