تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان های لوکس از 35 متر تا 200 متر اندیشه***

آپارتمان های لوکس از 35 متر تا 200 متر اندیشه***

23 ساعت پیش در فاز 1

متراژ
54
ساخت
1396
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏3,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏57,407,000 تومان
طبقه
2
هوالرزّاق

⬅️خرید امن تهران،آرامش امروز، سود فردا**

〽️خانم ثابت هستم با بیش از 10 سال تجربه و همکاری با دپارتمان مسکن شهر – کد عضویت 864.

⬅️مشخصات یکی از فایل های ویژه:
54 متر | تک خواب | طبقه دوم | پارکینگ مشاء| انباری

❌اخذ وام تا حدود 1/200،رهن تا حدود 500،مابقی 3/100 نقدینگی شما❌
⚜️موقعیت مکانی استثنایی اندیشه ،کد ثبتی 021 – حوزه ثبتی تهران⚜️

✅ پتانسیل عالی برای افزایش ارزش ملک
✅ دسترسی فوق العاده به اتوبان ها و مراکز مهم
✅ هوای پاک تر، آرامش بیشتر و در عین حال نزدیک به امکانات پایتخت

⚜️تسهیلات ویژه دپارتمان «مسکن شهر» برای شما⚜️
تضمین اصالت سند – استعلام کامل از سامانه
همراهی در دریافت وام توسط کارگزار متخصص
در صورت تمایل، رهن دادن واحد توسط مجموعه ما برای کاهش فشار نقدی
بازدید منعطف – همه روزه حتی ایام تعطیل تا ساعت 22

واحدهای مشابه و متناسب با بودجه شما موجود است.
کافیه مبلغی که برای خرید در نظر گرفتی رو بهم بگی

♻️من برات بهترین گزینه ها رو پیدا میکنم
☎️ تماس بگیرید یا عدد 1 را ارسال کنید تا با شما تماس بگیریم.