تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاآپارتمان ویلایی 95متری

آپارتمان ویلایی 95متری

19 ساعت پیش در شهرک شریعتی

متراژ
58
ساخت
1385
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
متراژ زمین
93 متر مربع
قیمت کل
‏22,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏236,559,000 تومان
.................املاک مقدم................
آپارتمان ویلایی 95متری
هر طبقه 58متری
دو طبقه ای با یه پارکینگ مسکونی
جمعا 3طبقه
شمالی
بغل دار
فروشنده واقعی
مشاور شما خانم حیدری
آدرس دفتر خ ماهان سر کوچه میر آبی املاک مقدم