تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاآپارتمان ویلایی

آپارتمان ویلایی

3 هفته پیش در دریا

متراژ
120
ساخت
1393
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
120
قیمت کل
‏11,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏93,750,000 تومان
بهترین فرعی دریاگوشه -
واحدی اپارتمانی کم واحد و شیک - 10 ساله
متراژ 120 متر طبقه اول جنوبی با نور عالی - دو اتاق خواب با دو سرویس بهداشتی - اشپزخانه اپن - پارکینگ و انباری سندی
بازسازی شده
ملک واقع در متل قو می باشد