تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان پرند 120 متری 2 خوابه

آپارتمان پرند 120 متری 2 خوابه

2 هفته پیش در فاز 3

متراژ
120
ساخت
1404
قیمت کل
‏2,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏16,666,000 تومان
طبقه
4
جهت ساختمان
جنوبی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
سرویس بهداشتی
ایرانی و فرنگی
با درود فراوان خدمت سرمایه گذاران و خریداران محترم

واحد 120 متری

دوخوابه

دارای پارکینگ و انباری مسقف

دارای گیج نگهبانی 24 ساعت

سازه بتنی ک مهندسی ساز .

بهترین لوکشن .

دسترسی به تمام امکانات رفاهی.

تحویل 405/8

معاوضه با ماشین و طلا و ملک در شهر پرند

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان تماس حاصل فرمایید ☎️.

ارادتمند شما :سرکار کار خانم راد