تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان پرند 135 متری 3 خوابه

آپارتمان پرند 135 متری 3 خوابه

2 روز پیش در فاز 6

متراژ
135
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏2,450,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏18,148,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با سلام و درود بیکران خدمت خریداران محترم

به پیشنهاد فوق العاده ویژه جهت خاندار شدن در شهر جدید پرند به صورت اقساط بلند مدت

3 خوابه ⚡️

متراز 135⚡️

طبقه 3 ⚡️

سازه بتنی ⚡️

نما سنگ آجر کوره ای ⚡️

دارای پارکینگ و انباری مسقف ⚡️

دارای گیج نگهبانی 24ساعته ⚡️

لوکشن عالی و دسترسی به تمام امکانات رفاهی تجاری درمانی آموزشی. ورزشی ⭕️

تحویل واحد 405/9

جهت اطلاعات بیشتر ومشاوره رایگان تماس حاصل فرمایید ☎️

>>>سرکار خانم میرزائی