تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان پلاک 1 دریا/210متر/3خواب/فول/دهنو

آپارتمان پلاک 1 دریا/210متر/3خواب/فول/دهنو

16 ساعت پیش در نوشهر

متراژ
210
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏28,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏135,714,000 تومان
طبقه
2
✅ فروش تنها واحد موجود از ساختمان برند
منطقه دهنو پلاک یک دریای خزر
❇️ ویوی ابدی و تکرار نشدنی دریا
210 متر
سالن بزرگ و دلباز
3 خوابه 2 خواب مستر
تمام سنگ درجه یک کار شده
پارکینگ آسانسور و انباری
زمین آپارتمان دو کله
دسترسی فوق العاده
منطقه دنج و خلوت ساحلی نوشهر
❇️ طبقه 2 از 5
❇️ میلانی