تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان کاج ثبت الحوال

آپارتمان کاج ثبت الحوال

4 روز پیش در قروه

متراژ
102
ساخت
1397
قیمت کل
‏6,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏66,666,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
یک واحد آپارتمان در خیابان ثبت الحوال دو کله غرق در نور 102متر مفید فرش خور بر خیابان اصلی دو خوابه فول امکانات کاغذ دیواری آینه کاری پرده کابینت تکمیل کمد دیواری لوستر کولر گازی و....پارکینگ و انباری ده متری