تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان کاسبی متل قو دریاگوشه

آپارتمان کاسبی متل قو دریاگوشه

4 روز پیش در سلمان شهر

متراژ
191
ساخت
1403
قیمت کل
‏18,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏96,858,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
191 متر واحد لوکس
نورگیر عالی
دو خواب مستر ( قابلیت 3 خواب شدن)
بالکن بزرگ و قابل چیدمان
پارکینگ
انباری
اسانسور
( دو پارکینگ ) یک پارکینگ سندی
حیاط بزرگ با محوطه سازی زیبا
تنها فایل فروش اپارتمان زیر قیمت و کاسبی واقعی متل قو
نزدیک ساحل
700 متر زمین
4 طبقه تک واحدی
175 متر زمین قدر و سهم دارد
بازدید = خرید ✅
املاک لیلیوم
مرتضی پیشاهنگ