تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان گلسار هشتاد متر دو خواب لوکیشن عالی

آپارتمان گلسار هشتاد متر دو خواب لوکیشن عالی

1 هفته پیش در گلسار

متراژ
80
ساخت
1384
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏8,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏106,250,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
آپارتمان 80 متری در گلسار، فرصتی بی نظیر برای سکونت و سرمایه گذاری!

⚜️ مشخصات واحد:
* 80 متر مساحت مفید
* 2 خوابه با نورگیر عالی
* واقع در طبقه دوم (از 3 طبقه 5 واحدی)
* لوکیشن عالی در گلسار رشت

⭐️ مزایای خرید:
* نور مستقیم و دسترسی آسان
* گزینه ای عالی برای سکونت دائم
* فرصت سرمایه گذاری مطمئن
* قیمت مناسب و منطقی

☎️ جهت هماهنگی بازدید و دریافت اطلاعات بیشتر، تماس بگیرید
«رایین ملک؛ مسیر امن برای خرید خانه دلخواه شما.»

آدرس دفتر:
گلسار، بلوار گیلان، روبه روی خیابان 186
مشاور:فتحی