ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان گلشهر 105متر کلید نخورده
آپارتمان گلشهر 105متر کلید نخورده
3 روز پیش در گلشهر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
105
ساخت
1405
قیمت کل
11,550,000,000 تومان
قیمت هر متر
110,000,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
باما باهرشرایط و مبلغی صاحب خانه شوید
مشاور امین شما:⚜️ قلی پور ⚜️
واحد فوق 105متر نوساز سندی خوش نقشه بدون پرتی
تاپ ترین لوکیشن
✅درخیابانی مشجر و سرسبز
✅نما سنگ رومی عباس اباد
✅متریال عالی
✅سازنده معتبر وبه نام
✅مشاعات تا سقف سنگ
✅راه پله عریض
✅اساسنسور 6 نفره ایتالیای
⚜️ایفون تصویری کددار
⚜️در صورت تمایل مبلغ 1میلیارد رهن
♦️بهترین واحد های منطقه را از ما بخواهید♦️
⚜️دربهترین لوکیشن گلشهر ⚜️
جهت کسب اطلاعات بیشتر و فایل های مشابه تماس حاصل فرمائید
........................
مشاور تخصصی امور ملکی شما : قلی پور
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت