تائید

آپارتمان

1 هفته پیش در بازرگان

متراژ
115
ساخت
1402
قیمت کل
‏1,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏8,695,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با سلام
یک واحد آپارتمان واقع در شهر مرزی بازرگان
مبلغ واریز شده 700 میلیون تومان
انتخاب واحد شده بلوک 4 طبقه 1 واحد 3
متراژ 115 متر به اضافه 15 متر پارکینگ و 15 متر انباری
اسکلت بلوک تموم شده و در مرحله دیوار چینی قرار دارد
وام مسکن دارد که هنوز اخذ نشده
مبلغ تمام شده واحد حدودا 3 تومن هس
توضیحات کامل نوشته شده ، به وقت همدیگر ارزش قائل باشیم .
قابل معاوضه با خودرو

قیمت فروش 1 میلیارد .