تائید

آپارتمان

3 روز پیش در ملک

متراژ
138
ساخت
1380
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏18,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏130,434,000 تومان
طبقه
همکف
وضعیت واحد
بازسازی نشده
"مشخصات ملک"
138 متر زمین
220 متر ساختمان
حدود 10 سال پیش بازسازی شده
3 واحد مسکونی مجزا یک خواب هرکدام 75 متر

ملک دارای سند 6 دانگ تک برگی آزاد آماده انتقال
یک اتاق شیک با انشعاب گاز برق وتلفن واقع در حیاط

امکانات هر طبقه :
اتاق خواب 1

کنتور با گنجایش آب سه واحدی
یک مخزن آب 1000 لیتری در حیاط
یک مخزن آب 1000 لیتری روی پشت بام
کف حیاط موزائیک شیک
یک درب نفر رو یک درب ماشین رو
بهترین نمای آجر

دسترسی ها :
لوکیشن و دسترسی عالی
فاصله تا چهارراه گلزار2 دقیقه پیاده
فاصله تا بیمارستان صدوقی 5 دقیقه پیاده
پارکینگ طبقاتی نزدیک
نانوایی
هایپر مارکت
آرایشگاه
کافه
لطفا املاک تماس نگیرد
صبح ها 10 الی 13 و 17 الی 21 شب