تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان100 متر نوساز تکمیل ( بافت نوساز )

آپارتمان100 متر نوساز تکمیل ( بافت نوساز )

2 روز پیش در مسلم

متراژ
100
ساخت
1404
قیمت کل
‏4,090,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏40,900,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
3
✅بهترین نیستیم ولی بهترین ها را از ما بخواهید
⚜️دپارتمان املاک سرمایه⚜️
قابل تهاتری با ملک یا خودرو و طلا

اپارتمان نوساز صفر 1404
100 متری ، طبقه سوم
پارکینگ ، انباری ، آسانسور
تکمیل به صورت سوپر لوکس
دو خوابه + کمد
نورگیر جنوبی ، بالکن بزرگ
سرویس بهداشتی داخل بالکن
کناف و نورپردازی ، کابینت های گلاس ، گاز و هود
در بافتی نوساز رو به پیشرفت ، کوچه عریض
تخلیه فوری

⛔بهترین کیس مناسب سرمایه گذاری و سکونت

♦️ارزش ملک : 4/090/000/000
(چهار میلیارد و نود میلیون تومان)
❗مبلغ 600 میلیون تومان رهن داده می شود که از مبلغ کل کسر گردیده که در صورت سکونت به مبلغ کل اضافه می گردد و مبلغ قابل پرداخت شما 4/690 میلیون تومان میباشد

♦️موقعیت ملک: ....................
تخفیف جزئی پای قولنامه

⚜️دپارتمان تخصصی املاک سرمایه
♦️آدرس دفتر : ................
♦️برای بازدید و کسب اطلاعات بیشتر به دفتر آژانس مراجعه فرمایید و یا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

♦️مشاور: خانم حسینی
♦️مدیریت مجموعه : آقای دلاوری

⚠️ موارد مشابه موجود می باشد ⚠️