تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان100متری/2خواب/با1میلیاردوام/شهرک ولیعصر

آپارتمان100متری/2خواب/با1میلیاردوام/شهرک ولیعصر

4 روز پیش در ورامین

متراژ
100
ساخت
1405
قیمت کل
‏7,880,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏78,800,000 تومان
طبقه
4
سرامیک
فروش آپارتمان 100متری
دوخوابه
نوساز کلید نخورده
خوش نقشه و شیک
دارای 1میلیارد وام آماده که از مبلغ فوق کسر میگردد
دارای آسانسور پارکینگ انباری تراس
کابینت نو کلاسیک گاز رومیزی هود لمسی
کمد دیواری
پایان کار جواز ساخت سند تک برگ 6دانگ

آدرس ملک//ورامین شهرک ولیعصر

املاک خانی....

لوکیشن روی نقشه آدرس دفتر املاک می باشد

آدرس دفتر املاک///صادقعلی بعد از مدرسه دکتر حسابی جنب باطری فروشی آقای قشقایی املاک خانی