تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان112متری،دوکله.نگاراصلی

آپارتمان112متری،دوکله.نگاراصلی

4 روز پیش در دزفول

متراژ
112
ساخت
1404
قیمت کل
‏8,750,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏78,125,000 تومان
طبقه
4

⚜️املاک ⚜️

⭐️ در این املاک خرید و فروش و رهن و اجاره در همه زمینه های آپارتمان،منزل ویلایی و ویلا باغ در کمترین زمان ممکن صورت می گیرد⭐️
_____________________________
توضیحات:
✳️یک واحد آپارتمان 112 متری
توضیحات:
⭕مبلغ400میلیون از کل مبلغ بابت سندوتحویل ملک از مبلغ کل کسر میگردد.⭕
کلیداول
دوکله
دوواحدی
واحدجلو
دو خوابه(1مستر)
پکیج
شیرآلات درجه یک
دارای تراس کاربردی قابل استفاده
آسانسور8نفره با موتور ایتالیایی
پارکینگ اختصاصی
انباری
هال پذیرایی بزرگ40متری قابل هر چیدمان
مشاعات درجه یک
غرق نور
تاپ لوکیشن
_____________________________
〽️مبلغ200 بابت تحویل سند نزد خریدار باقی می ماند.
〽️مبلغ200 بابت تحویل ملک که به ماه دیگه است نزد خریدار باقی می ماند.
_____________________________
✅️قویترین فایلینگ منطقه که با اولین تماس صاحب خانه مدنظر خود خواهید شد.

⚡ آدرس املاک مجاهد:امیداصلی روبروی امید40⚡

مشاور و همراه شما تا تحویل کلید:نوری زاده