تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان124متری/سند آماده/سوپر لاکچری

آپارتمان124متری/سند آماده/سوپر لاکچری

1 هفته پیش در حجاب

متراژ
124
ساخت
1404
قیمت کل
‏11,430,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏92,177,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
8
با سلام

آپارتمان 124متری
دو خوابه
طبقه چهارم
کابینت نئوکلاسیک
کمد دیواری
دارای دو لاین آسانسور
لابی مجلل
دارای 800متر روف گاردن
کار بسیار قوی
موقعیت مکانی عالی
سند آماده انتقال
.....................................
مشاور شما : باقری

⚜️⚜️ گروه مشاورین املاک ملکستان ⚜️⚜️