تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان130متری/فول/دوخواب/بیست متری امام خمینی

آپارتمان130متری/فول/دوخواب/بیست متری امام خمینی

1 هفته پیش در شهرک مفیدی

متراژ
130
ساخت
1404
قیمت کل
‏10,790,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏83,000,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️گروه مشاورین املاک اونیروس⚜️

⚜️باافتخاردرمهم ترین خرید زندگیتان درکنارتان هستیم⚜️
⚜️نوروزپورهستم همراه شما جهت خریدی راحت ومطمئن⚜️
_____________________//////////_____________________
☑️مشخصات کامل ملک:
✅️بیست متری/گذراصلی
✅️آپارتمان 130متری
✅️گذرعریض
✅️دسترسی راحت به مراکزخرید،اداری،درمانی...
✅️تحویل تیرماه
____________________//////////____________________
⚜️کارشناس شما:نوروزپور
⚜️ساعت پاسخگویی:9_21