تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان131 متری دوخواب طبقه دوم پیروزی

آپارتمان131 متری دوخواب طبقه دوم پیروزی

2 روز پیش در شیروان

متراژ
131
ساخت
1396
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏3,550,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏27,099,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
3
✨ آپارتمان 131 متری واقع در خیابان پیروزی 5

مشخصات ملک:
- طبقه دوم بالایه پیلوت (1 واحد در هر طبقه)
- سال ساخت 1396
- 2 خواب با نقشه عالی و کاربردی

- محیطی آرام با همسایگان فرهیخته
- دارای مستاجر با 120 میلیون رهن
- معاوضه میشود با ملک و خودرو
قیمت منصفانه و تخفیف جزی پایه معامله.

فرصت استثنایی برای صاحب خانه شدن
تماس بگیرید، از دیدن این ملک زیبا پشیمان نخواهید شد