تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان134متری مهر تابان/تمدن

آپارتمان134متری مهر تابان/تمدن

21 ساعت پیش در خرم آباد

متراژ
134
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏7,980,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏59,552,000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
6
♦️به نام یزدان ♦️

««««««««««««««««««««««««««
مشاور املاک خسرویانی
»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»

◀️ 134 متر آپارتمان خیابان بزرگمهر (مهر تابان ) به فروش می رسد▶️

✅ دو واحدی رو به نما غرق در نور
✅ سند تک برگ
✅ بصورت خام
✅ خیابان 14 متری و 10 متری
✅ دارای پارکینگ
✅ پذیرایی 50 متری
✅ 3 خواب
☑️ دارای 520 میلیون وام
✅ مناسب جهت سرمایه گذاری کوتاه مدت و بلند مدت
✅ فروشنده واقعی
✅ زیر قیمت منطقه
✅ محیطی آرام و همسایگان محترم

-------------------------------------------------------------------------------
برای دریافت اطلاعات تکمیلی و معرفی فایل های مشابه تماس بگیرید

✨ ملک خود را جهت فروش ، رهن و اجاره فقط با یک تماس به ما بسپارید

✔️ مشاور تخصصی خرید و فروش آقای خسرویانی

»»»»»»»»»»»»»»»»»»›»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
آدرس املاک: خیابان تمدن روبروی استخر الغدیر
««««««««««««««««««««««««««««««««««««««««««««