تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان141متر مسکن 7000 وامدار شهریار شهرک وایین

آپارتمان141متر مسکن 7000 وامدار شهریار شهرک وایین

20 ساعت پیش در شهرک وایین

متراژ
141
ساخت
1404
قیمت کل
‏12,390,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏87,872,000 تومان
طبقه
3
آپارتمان141متر مسکن 7000 وامدار شهریار شهرک وایین
141 متر اپارتمان
واحدی لاکچری و بدون مشابه
کابینت های مبران درجه یک
شیرآلات آلمانی درجه یک
دارای جکوزی و مطبخ
پارکینگ و آسانسور و انباری دارد
تک واحدی
طبقه سه از پنج
سال ساخت: 1401
سند تک برگ
سه خواب بزرگ
موقعیت عالی ورودی شهرک ( میلادها)
کناف کاری و گچبری حرفه ای
مناسب سخت پسندان و مشکل پسندان

شرایط پرداخت:
1080 وام

1400 رهن واحد

8659 نقدینگی شما عزیزان

جمع کل خانه: 11139 یازده میلیاردو صدو سیو نه میلیون تومان

آدرس دفتر: شهریار شهرک وایین نرسیده به میلاد8 جنب شیرآلات فروشی مسکن 7000