تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان145متر تک واحدی صفر دوکله نور شیک

آپارتمان145متر تک واحدی صفر دوکله نور شیک

3 روز پیش در باغ زیار

متراژ
145
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
‏21,750,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏150,000,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
⚜️سلام و دورود خدمت شما همشهریان عزیز!

مفتخریم که در ارائه خدمات معاملات ملکی در منطقه 5 و 13 با بیش از 20 سال سابقه در نظر مشتریان عزیز سربلند بوده ایم.

☎️جهت فروش یا اجاره ملک خود در کمتر از یک هفته با ما تماس بگیرید.

☎️همچنین برای اطلاع از موارد متناسب با بودجه مد نظر خودتان با ما تماس بگیرید.

مورد آگهی:
✅️محدوده باغ زیار
✅طبقه اول
✅️145 متر 3 خواب
✅تک واحدی
✅️لوکیشن بسیار عالی با دسترسی فوق العاده
✅نقشه بی عیب و نقص بدون یک متر پرتی
✅مستر دار
✅سالن 50 متری جادار
✅دارای خواب های استاندارد
✅️کف سرامیک
✅انباری
✅آسانسور با موتور ایتالیایی
✅متریال عالی
✅️دو کله نور شمالی جنوبی
✅️ پارکینگ اختصاصی
✅️دسترسی عالی به خیابان باغ زیار، سهروردی، بزرگراه
✅صفر کلید نخورده
✅تمامی اتاق ها نور مستقیم
✅کابینت های گلاس ترک
✅شیرآلات تمام برند
✅تاسیسات سرویس بهداشتی والهنگ
✅سرمایش مرکزی چیلر
✅فن کویل با سیستم هوشمند تهویه و تنظیم دمای خودکار

مشاورین املاک پرشین، همواره در کنار شما

کفاش هستم، مشاور شما در دپارتمان