تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان152متری دانشگاه قواره اول خیابان دانشگاه

آپارتمان152متری دانشگاه قواره اول خیابان دانشگاه

12 ساعت پیش در قزوین

متراژ
152
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏34,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏227,631,000 تومان
طبقه
1
با سلام و احترام
فرصت خاص زندگی در لوکس ترین و نزدیک ترین نقطه به خیابان دانشگاه
152 متری تک واحدی طبقه اول
سه خواب + یک خواب مستر
موقعیت: شمالی
واقع در کوچه های زوج
سال ساخت : 1404
تکمیل شده با بهترین و درجه یک ترین متریال
کابینت پلی اورتان ترک
شیرلات تماما از برند کلار
در های داخلی تماما از مطلق به شرکت سبزین دور
کف سرامیک
گرمایش از کف
سرمایش : کولر آبی و گازی
نما سنگ عباس آباد درجه یک
قواره اول و نزدیک ترین نقطه به خیابان دانشگاه و بهترین فرصت برای سکونت و سرمایه گذاری