تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان155متری 3خواب تکواحدی نسترن قبل ریس

آپارتمان155متری 3خواب تکواحدی نسترن قبل ریس

1 هفته پیش در باغ ملک‌آباد

متراژ
155
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
‏40,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏258,064,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
فروش آپارتمان 155 متری – تاپ لوکیشن نسترن، ملک آباد

تک واحدی – شمالی – ساختمان 4 طبقه (هر طبقه یک واحد)

طبقات سوم و چهارم موجود

ویژگی ها:

• متراژ: 155 متر

• 3 خواب

• سال ساخت: 1401 (فقط 1 سال سکونت)

• دو پارکینگ سندی برای هر واحد

• موقعیت شمالی

• معبر 20 متری

• واحد کاملاً تخلیه – سند آماده انتقال

لوکیشن بسیار عالی (تاپ لوکیشن) در نسترن ملک آباد، قبل از ریس)

فرصتی مناسب برای سکونت و سرمایه گذاری

کارشناس امور ملکی شماخاکپور
املاک باران نبش گلایل