ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان160متری *مدرن* سوپر لاکچری
آپارتمان160متری *مدرن* سوپر لاکچری
14 ساعت پیش در دانشجو
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
160
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
25,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
159,375,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
با سلام
واحد فوق لوکس 160 متری
⭐️تاپ لوکیشن⭐️
آرام و دنج با ویو چشم نواز
❌️مورد شکار❌️
✍️160متر
⭐️آپارتمان 6طبقه 6واحدموقع
طبقه ی 1 موجود
✍️تعداد خواب =3 هر سه کمد دیواری
✍️مستر
✍️سن بنا =کمتر از یکسال
✍️ نما=سنگ
✍️آیفون تصویری
✍️درب ضد سرقت
(اثر انگشتی،فیس آیدی،کارتی و کدینگ)
✍️آسانسور/پارکینگ /انباری
✍️ دارای روف گاردن =100تکمیل نیست
✍️پنجره ها کشویی
✍️متریال برند
✍️گرمایش سرمایش داکلت اسپیلت
✍️موقعیت بکر مناسب سکونت و سرمایه گذاری
دانشجو
⭐️واحدی فول امکانات،جادار، خوشه نقشه و مناسب خانواده های خاص پسند⭐️
❌️هلدینگ صادقیان بزرگترین و تخصصی ترین املاک شرق ایران ❌️
*جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی های لازم تماس بگیرید*
مشاور خرید ملک لوکس شما،هیرادمهر
قبل خرید، با ما ملک رو چک کن
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت