تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان170متری/فول امکانات/2خوابه/عمارت

آپارتمان170متری/فول امکانات/2خوابه/عمارت

9 ساعت پیش در شهر قدس

متراژ
170
ساخت
1398
قیمت کل
‏8,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏48,823,000 تومان
طبقه
3
بنام حق
سلام
((ملکی رو میخوایی که داخلش آسایش و آرامش دهنده باشه.))
((بدنبالش نکردین.فقط کافیه یک سر به دپارتمان کاخ شعبه3 بزنید.))

♻️آپارتمان 170متری/فول امکانات/خوش نقشه منطقه/عمارت♻️
((واحد 160متر/واحد25مترمجزا با مدارک کامل/متراژ کلی 180متر))

✅️سالن غرق درنور/پرده خور/مربع شکل با چیدمان آزادودلباز
✅️2خوابه هر2خواب سرویس پذیر تخت خور.نورگیرعالی

✅️لوکیشن دربهترین موقعیت مکانی دسترسی عالی وراحت به تمامی
✅️مراکز خدماتی.شهری.رفاهی.فضایی تفریحی.درمانی
✅️قابلیت از 600میلیون الی800میلیون تومان.
✅️درضمن به مبلغ 500میلیون بابت رهن ازمبلغ کل کسر گردیده

♻️⚜️باافتخار پذیرای ملکتون هستیم چه حضوری چه تلفنی ⚜️♻️
⚜️⚜️برای اطلاعات بیشتر وبازدید لطفا تماس حاصل فرمایید⚜️⚜️
♻️⭐️کارشناس و مدیرفروش منطقه ((احسان))⭐️♻️