تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان180متری/کلیدنخورده/واوان/غربی ها/خام

آپارتمان180متری/کلیدنخورده/واوان/غربی ها/خام

2 روز پیش در شهرک واوان

متراژ
180
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏13,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏75,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
(( بنام خداوند یکتا ))

⭐️ کارشناس تخصصی شما در امور ملکی و حقوقی در شهرک واوان ⚖️

(( امیر کلهر ))

✅ 180متر

☑️ شخصی ساز
☑️ کلیدنخورده
☑️ خام
☑️ 2خواب
✅جارو برقی مرکزی
✅ 5طبقه در هرطبقه دو واحد
✅مشاعات تمام سنگ
✅ قابلیت یک میلیاردو پانصد میلیون رهن مستاجر
✅ محیطی دنج و آرام
✅ بابت سند مبلغ 300میلیون نزد خریدارمیماند
⭐️ مناسب برای سرمایه گذاری و سکونت

⭐️برای اطلاعات بیشتر و سپردن واحد خود جهت فروش یا اجاره تماس حاصل فرمایید⭐️

⚜️⚜️ هلدینگ ساختمانی ویرا، اتو گالری ویرا ⚜️⚜️

⭐️ بهترین ها و خاص ترین ها را ازما بخواهید

✅ عقد قرارداد توسط کارشناس حقوقی
✅ هدف ما خدمتگزاری به شما مشتریان گرامی میباشد
✅با مجوز رسمی اتحادیه املاک
✅کارشناس امور ملکی و حقوقی در شهرک واوان
(( امیر کلهر ))