تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان193متر/سالاریه تاپ لوکیشن/خوش قیمت

آپارتمان193متر/سالاریه تاپ لوکیشن/خوش قیمت

6 روز پیش در سالاریه

متراژ
193
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
‏25,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏130,051,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
✨بازدید اخر شما برای سکونت در سالاریه

◽️مشخصات واحد :

▫️193 متر
▪️شمالی ولی با نورگیری کاملا مناسب

▫️فول امکانات با مشاعات تمیز و مرتب
▪️واقع در پر دسترسی ترین خیابان سالاریه

▫️3 خواب کاملا استاندارد
▪️کمد دیواری های متعدد و جادار

▫️تراس کاربردی
▪️تکواحدی

▫️دو سالن کاملا مجزا و خوش چینش
▪️استفاده حداکثری از تمام فضاها

▫️خواب مستر
▪️3 خواب

▫️سرمایش و گرمایش داکت اسپلیت
▪️کولرگازی
________________________________________________

✅قیمت منصفانه

⭕️برای اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید تماس بگیرید

⚜️املاک هیما
⚜️کارشناس املاک منطقه 4 آقای کریمی