تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان210متری کلیدنخورده یک واقعیته

آپارتمان210متری کلیدنخورده یک واقعیته

2 هفته پیش در بکایی

متراژ
210
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏31,550,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏150,238,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
واحد کلید نخورده✅️
210 متر تک واحدی✅️

آقا سعید