تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان52متری/پارکینگ دار/زمزم

آپارتمان52متری/پارکینگ دار/زمزم

1 هفته پیش در زمزم

متراژ
52
ساخت
1392
اتاق
1
انباری
ندارد
قیمت کل
‏6,870,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏132,115,000 تومان
طبقه
5
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی شده
جنس کف
سرامیک
تعداد کل طبقات
5
____بسم الله الرحمن الرحیم____

##دریافت وام مبلغ 1میلیارد 280 بر عهده ماست ##

**مناسب سرمایه گذاری
✅52 متر

خانم یوسفی