تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان52متری،پارکینگ،روبه آفتاب،سندتکبرگ

آپارتمان52متری،پارکینگ،روبه آفتاب،سندتکبرگ

4 ساعت پیش در شهر زیبا

متراژ
52
ساخت
1400
اتاق
1
قیمت کل
‏3,480,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏66,923,000 تومان
طبقه
2
بالاترین میزان خرید و فروش در غرب تهران و بیشترین سوددهی
فقط کافیست تماس بگیرید و نقدینگی خود را اعلام کنید
دارای کد رهگیری
پرداخت اقساطی و دلخواه مشتری
********************
⬅️کارشناس فروش : علیزاده

✅️واحد 52 متری
✅️رو به نما ️بسیار شیک باموقعیت عالی برای سرمایه ✅️گذاری
**دسترسی عالی به مراکز خرید**
⬅️تمام کارهای بانکی و اداری وام به عهده ی املاک
⬅️ برای اطلاع از فایل های مشابه تماس بگیرید

⬅️ مشاور شما در امور ملکی «خانم علیزاده»