ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان64متر در املاک رسولی شهرک اندیشه
آپارتمان64متر در املاک رسولی شهرک اندیشه
1 سال پیش در تبریز
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
64
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
19٬531٬000 تومان
طبقه
1
⬅️املاک بزرگ رسولی➡️
⚜️به نام خداوند متعال⚜️
باسلام
واحد شما را به قیمت روز خریداریم
⚜️مجتمع مهستان
⚜️طبقه 1
⚜️64 متر
⚜️در یکی از بهترین نقطه اندیشه
⚜️قابلیت دریافت وام 800 ملیونی
برعهده املاک
⚜️قابلیت رهن تا 130 ملیون
بر عهده املاک
⚜️هر گونه واحد با هر رنج قیمت را از
ما بخواهید
⚜️آدرس دفتر_شهرک اندیشه چهارراه
اصلی شهرک بطرف جاده وادی رحمت
بر خیابان اصلی 200 متر بعد از قنادی
ابراهیم نبش آذران یکم⚜️
⬅️املاک بزرگ رسولی➡️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
مجیدنکال
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت