تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان65متری/تکخواب/ویدار/نماسنگ

آپارتمان65متری/تکخواب/ویدار/نماسنگ

3 روز پیش در فاز 1 مهستان

متراژ
65
ساخت
1398
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏2,220,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏34,153,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
6
تعداد کل طبقات
4
——— به نام خدا ———

⚜️ فروش آپارتمان ⚜️

مشخصات آپارتمان :

▫️فاز7
▫️نما سنگ
▫️ویودار
▫️مشاعات تمیز
▫️مناسب برای سرمایه گذاری و سکونت

مشخصات واحد :

▫️آپارتمان 65متر
▫️طبقه 2 از 4

▫️مدارک آماده انتقال
▫️قابلیت رهن تا 200 میلیون
__________________________________
برای کسب اطلاعات بیشتر و معرفی واحدهای مشابه با افتخار درخدمتتون هستیم.
__________________________________
_____⚜️ مشاور شما : عرشیا ⚜️ _____