تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان66متری+دو خواب+تخت خور/خوش نقشه/MSP

آپارتمان66متری+دو خواب+تخت خور/خوش نقشه/MSP

8 ساعت پیش در شهرک مریم

متراژ
66
ساخت
1398
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏5,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏83,333,000 تومان
طبقه
2

⚜️دپارتمان املاک MSP⚜️
MONEY SAFE PROPERTY

«همراه و مشاور شما:خانم رامی»
✨من ارزش پول شما رو حفظ می کنیم ✨

✅66 متر
✅ 2 خواب تخت خور
✅طبقه دوم
✅پارکینگ سندی
✅️انباری
✅خوش نقشه
✅فول دیزاین
✅6 واحدی
✅پکیج
✅بالکن
✅کمد دیواری

✨ تجربه زندگی در فضایی که کیفیت و اصالت در آن حرف اول رو می زنع✨

پاسخ دهی 24ساعته☎️

«خانم رامی دپارتمانmsp»