تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان72متری منتظری شمالی

آپارتمان72متری منتظری شمالی

2 هفته پیش در منصوریه منگل

متراژ
72
ساخت
1403
قیمت کل
‏9,720,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏135,000,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
72متر
تکواحدی
2خواب
3سال ساخت
پارکینگ
انباری
آسانسور
بالکن
طبقه سوم
کوچه 8متری
خوش نقشه
املاک هستم لطفا همکاران محترم تماس نگیرند