تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان80متری همکف ماشین روامتیازات جدا

آپارتمان80متری همکف ماشین روامتیازات جدا

5 روز پیش در شهید قربانی

متراژ
80
ساخت
1400
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏2,620,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏32,750,000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
2
➖➖➖مشاور املاک یاس ➖➖➖

⚜️جهت موارد مشابه فعال و ب قیمت پایین آگهی کیک کنید دوستان ➰

✔️ آپارتمان کم تراکم تک واحدی همکف با بهترین قیمت با قیمت ی دنا صاحب خونه شو
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

⚜️مشاور شما : عمران کریمی
emrankarimi

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

➖ویژگی های کاربردی ملک :

➖مشخصات ملک : همکف 80 متری امتیازات جدا خوش قیمت و بدون خرج ماشین رو کم تراکم
امتیازات جدا نورگیر عالی

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
⚜️کوچه10 متری
⚜️پذیرایی 2 فرشه
⚜️کف سرامیک
⚜️نور مخفی
⚜️ دارای پارکینگ مشترک
✔️درمجموع 2 طبقه می باشد
⚜️همسایه های خون گرم و آرام
⚜️کابینت ام دی اف هایگلاس
⚜️مناسب برای زندگی آسوده
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
جهت فروش مواردتون با شماره های ما تماس بگیرید
در سریع ترین زمان و دلخواه شما براتون ب فروش میگذاریم در پیج اینستاگرامیمون ➖

amlak_yas80