ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان81متری 2خواب تک واحدی زیرقیمت منطقه
آپارتمان81متری 2خواب تک واحدی زیرقیمت منطقه
23 ساعت پیش در اسکندری
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
81
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
8,690,000,000 تومان
قیمت هر متر
107,283,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
باسلام
خریداران محترم لطفا قبل از بازدید تماس بگیرید
آپارتمان 81متری 2خواب در خیابان اسکندری زیر قیمت در منطقه طبقه 4 ساخت 90 به فروش میرسد
امکانات:
پارکینگ سندی
انباری
بالکن کاربردی
قابلیت اخذ وام
قابلیت 1میلیارد رهن
درسترسی به مراکز خرید و مترو زیر 5 دقیقه
کارشناس امور ملکی طاها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت