تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان82متری تمیز و اقتصادی در شهرری

آپارتمان82متری تمیز و اقتصادی در شهرری

22 ساعت پیش در ولی آباد

متراژ
81
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏7,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏96,913,000 تومان
طبقه
4
✴️آ پارتمان تک واحدی (اقتصادی) در لوکیشن شیر و خورشید(خیابان فدایی) شهرری✴️

✅81 متر
✅2خواب
✅نور عالی
✅محل دنج و آرام و امن
✅ تحویل و سکونت
✅سند آماده و تک برگ

(آپارتمان های این ساختمان تک واحدی می باشند )

✳️بهترین گزینه برای سکونت و سرمایه گزاری در محلی دنج و آرام مناسب برای عروس و داماد ها و زوج های جوان و خانواده ها✳️

✴️با توجه با التهابات بازار ممکن است قیمت ها به روز گردد✴️

✨کار خرید آپارتمان کار لحظه هاست،همین لحظه را ازدست ندهید و فورا تماس بگیرید، سپاسگزارم ✨

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

✳️جسارتا فقط تماس تلفنی پاسخگو هستم✳️

✴️مهندس مهدی پور✴️

✨املاک ری شار✨