آپارتمان87متری نوساز/اگه رو دست این واحد پیدا کردی
2 هفته پیش در کیاشهر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
87
ساخت
1404
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
4,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
47,126,000 تومان
طبقه
1
✍️فروش آپارتمان
✍️87متری
✍️طبقه اول
✍️2خواب
✍️سند تک برگ
✍️شرایط پرداخت:نقدینگی شما+قابلیت رهن تا450میلیون+قابلیت وام تا640میلیون
✍️تمامی مراحل کارگزاری برای دریافت وام0تا100 بر عهده خودمون میباشد با آرین ملک راحت خرید کنید
✍️تا یادم نرفته بگم تخفیف هم داره
✍️زیر قیمت منطقه
✍️دسترسی به دریا و جنگل فقط فقط 5دقیقه
❌️فرصت محدود ❌️
⁉️اصلا نگران بحث تخفیفات نباشید تیم ما با فایلینگی بسیارقوی همه روزه در کنار شماست ⁉️
⚠️میخوای با کمترین نقدینگی با شرایط مناسب و دلخواه برای خودت و آیندت سرمایه گذاری کنی؟⚠️
《》《》《》《》《》《》《》《》《》《》《》
⚜️⚜️⚜️⚜️مشاور امور ملکی شما:حسینی⚜️⚜️⚜️⚜️
آدرس دفتر
بندرکیاشهر خیابان فلسطین شمالی رو به روی پارک جنگلی پلاک47
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.