تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان96متری کلید نخورده لاکچری/لوکیشن شهرری

آپارتمان96متری کلید نخورده لاکچری/لوکیشن شهرری

1 روز پیش در فیروزآبادی

متراژ
96
ساخت
1405
انباری
ندارد
قیمت کل
‏15,420,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏160,625,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✴️آ پارتمان کلید نخورده سه واحدی در لوکیشن محله فیروز آبادی شهرری✴️

✅96 متر
✅2خواب
✅آسانسور
✅پارکینگ بدون مزاحم
✅پذیرائی بزرگ
✅محل دنج و آرام و امن
✅بهترین متریال مصرفی
✅آماده سکونت

(5٪ برای سند نگه میداریم)

(آپارتمان های این ساختمان سه واحدی می باشند )

(آپارتمان های 66 و 116 واحدی هم موجود می باشد)

✳️بهترین گزینه برای سکونت و سرمایه گزاری در محلی دنج و آرام مناسب برای عروس و داماد ها و زوج های جوان و خانواده ها✳️

✴️با توجه با التهابات بازار ممکن است قیمت ها به روز گردد✴️

✨کار خرید آپارتمان کار لحظه هاست،همین لحظه را ازدست ندهید و فورا تماس بگیرید، سپاسگزارم ✨

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

✳️جسارتا فقط تماس تلفنی پاسخگو هستم✳️

✴️مهندس مهدی پور✴️

✨املاک ری شار✨