تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان97 متری/ متریال برند/فول امکانات

آپارتمان97 متری/ متریال برند/فول امکانات

5 روز پیش در شفا

متراژ
97
ساخت
1404
قیمت کل
‏6,100,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏62,886,597,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6

--------------------------------------
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆
"{این اگهے توسط مشاور املاڪ درج شده است}"
"هماهنگی،وبازدید،ا املاک پدیده"
"مشاور،و خدمت گزار شما عزیزان؛《حسینی》
----------------------------------
"مشخصات آپارتمان اگهے شده عبارت است از:
97مترزیربنا' سازه مهندسی ساز "
"موقعیت مکانی عالی"
طبقه ے سوم " اسانسور گلد 6 نفره"نما سنگ کلاسیک عباس اباد' ملک شمالی"کابینت ها طرح چوب" شرالات اهرمی"هود"گاز" کف سرامیک"پنجره دوجداره"نور پردازی سقف کناف"تاسیسات پکیج رادیاتور"تاسیسات کولر گازی"
"میلان 12متری'
روبه روی فضای سبز"
"دارای سند 6 دانگ ملک"
واگذاری بطور وکالت محضری میباشد
و قولنامه ها ثبت سامانه کاتب میباشد"
قیمت بدون پارکینگ:5.500.000
●○●○●○●○●○●○●○
"'(املاک پدیده)
(اعتماد،شما،سرماےهی،ماست)
(مشاورو خدمت ،گذارشما خوبان{حسینی}
■□■□■□■□■□■□■□■