تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان98متر/دوخواب/فول امکانات/دریاچه/آبشار

آپارتمان98متر/دوخواب/فول امکانات/دریاچه/آبشار

6 روز پیش در دریاچه شهدای خلیج فارس

متراژ
98
ساخت
1389
قیمت کل
‏12,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏130,612,000 تومان
طبقه
7
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
سرویس بهداشتی
ایرانی و فرنگی
⚜️به نام یزدان⚜️

⚜️بینظیرترین فرصت سرمایه گذاری در لوکیشن توریستی دریاچه

درچندقدمی دریاچه از برج های به نام منطقه

به قیمت ترین واحد منطقه 22

98متر دو خواب خوش نقشه نورگیر عالی
✅آسانسور،پارکینگ، انباری
✅غرق نور،شوتینگ زباله ،لابیمن 24 ساعته
✅برق اضطراری
✅دسترسی به دریاچه،آبشار،ایرانمال ،بزرگراه های اصلی،مراکز خرید
✅یک میلیارد و پانصد در رهن مستاجر
مبلغ رهن کسر شده با احتساب رهن
قیمت کل 14300

⭕️قیمت کارشناسی شده ⭕️
❌زیر قیمت منطقه❌
بازدید=خرید

تضمین کننده صحت معاملات از اولین تماس تا زمان انتقال سند کنار شما هستیم

⚜️همه نوع فایل متناسب با بودجه شما موجود است.

⚜️مالکین محترمی که قصدفروش ویا اجاره واحد خود را به بهترین قیمت و کمترین زمان را دارند،تماس حاصل فرمایند.

⚜️کارشناس تخصصی با قویترین فایلینگ منطقه 22
خانم محمودی