تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتکان در باغمیشه 61 متر شخصی ساز /لوکس

آپارتکان در باغمیشه 61 متر شخصی ساز /لوکس

22 ساعت پیش در تبریز

متراژ
61
ساخت
1389
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏5,650,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏92,622,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
4
مشاورین املاک رویال ملک

لطفا جهت پاسخگویی بهتر قبل از تماس اطلاعات داخل آگهی و ویدیو را تماشا کنید

کد آگهی :2863

❌️انتخاب یک خونه خوب هنره

✅️شخصی ساز
✅️متراژ 61
✅️تک خواب
✅️دو واحدی
✅️سند ششدانگ
✅️طبقه 2
✅️در بهترین لوکیشن

♦️سال ساخت 1389
__
قیمت کل 5.650

⬅️قابلیت واگذاری به رهن تا 450 میلیون تومان

که 450.000.000 از قیمت کل کسر میشود
——————————————
مالکینی که قصد فروش یا اجاره واحد خود را دارند مشخصات و قیمت پیشنهادی واحد خود را به شماره زیر ارسال کنید

⏰فروش واحد شما در کمتر از یک هفته به بهترین قیمت

_رهن واحد به عهده املاک میباشد