تائید
فروش مسکونیآپارتمانآکواریوم 2 خوابه فول(املاک بزرگ آکو)

آکواریوم 2 خوابه فول(املاک بزرگ آکو)

22 ساعت پیش در باغ فیض

متراژ
85
ساخت
1395
قیمت کل
‏22,650,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏266,470,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
فروش فوری

85 متر
2 خوابه
سالن پرده خور آکواریوم
نور و نقشه بینظیر
سند تک برگ شخصی
فول امکانات
پارکینگ آسانسور انباری بالکن
نما و مشاعات تراورتن
بازدید آزاد