ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
اباذر 110 متر نوساز تکواحدی
اباذر 110 متر نوساز تکواحدی
1 ساعت پیش در اباذر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
110
ساخت
1404
قیمت کل
36,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
327,272,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
با سلام و احترام
♦️به دنبال فایل زیر قیمت هستید عجله کنید♦️
✍️دقت فرمایید::
♦️سازنده، فروشنده تنها 2 واحد می باشد♦️
✍️تکواحدی/کلید نخورده
✍️فوق العاده خوش نقشه
✍️سالن سرتاسر پرده خور
✍️متریال تماماً درجه یک
✍️ساختمان لوکس و شیک
✍️مشاعات در حد منطقه 1
کارشناس تخصصی منطقه
ترابی (مسکن بزرگ گالریا)
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت